Zorlu Duygularla Başa Çıkma ve 2023 Dileğimiz
Zorlu Duygularla Başa Çıkma ve 2023 Dileğimiz

2023’ten dileğiniz var mı? Elde etmek istediğiniz somut bir hedefiniz veya aşmak istediğiniz zorlu bir durum? Duygu?
Gelin beraber iç dünyamıza bakalım, bakalım “içimizdeki bilge” bize neler fısıldayacak, gösterecek veya hissettirecek… Webinar kısa bir anlatım ile başlayıp, dileğimizi canlandırma ve duygu regülasyonu da içeren bir meditatif çalışma ile devam edecek ve soru-cevap veya paylaşımlarla sonlanacak.
.
Pandeminin hayatımıza kattığı en önemli kazançlardan biri online buluşmalar oldu. Hızlı dünyamızı iyice hızlandırırken, yüz yüze erişemeyeceğimiz kaynaklara ulaşmamızı da sağlıyor. Hayatın içinde alma-verme dengesini kurarken de yardımımıza yetişiyor.
Bir terapist ancak belirli sayıda kişiye erişebiliyor. Kendi küçük dünyamda daha fazla kişiye nasıl faydam olur diye düşünürken bu webinarı iki açıdan planladım. İlki takipçilerime, okurlarıma ufacık da olsa bir farkındalık kazandırmak, çok ufak bir bedel karşılığında (çünkü maalesef ücretsiz olunca alma-verme dengesi bozuk oluyor) ikincisi de toplumsal bir ihtiyaca küçücük merhem olabilmek.
.
Zoom’da belirli sayıda katılımcıya izin var, bu sebeple katılmayı düşünürseniz biran önce buraya tıklayarak katılım formunu doldurunuz. Bilgileriniz gelir gelmez zoom linkini paylaşacağız. Katılım formuna temel bilgilerinizin yanı sıra, tercih ettiğiniz herhangi bir yardım derneğine yaptığınız bağışın dekontunu da eklemenizi rica ediyorum. Örnek olarak Çak Bi Pati, Tema Vakfı yada Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği’nin isimlerini verebilirim. Herhangi bir rakam belirtmek istemiyorum, kendi bütçenize göre, yeni senenin, dileğinizin de niyetine bağışınızı yaparsınız.
.
Webinara, isterseniz görüntünüz kapalı katılım veya anonim katılım sağlayabilirsiniz. Yeni yılda dileklerinizin kabul olmasını temenni ediyorum ve 21 Aralık Çarşamba akşamı saat 20.30’da sizleri  bekliyorum. ???

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Konuşmayı Başlat
1
Merhaba! Aklınızdaki sorular için buradayız. Size nasıl yardımcı olabiliriz?