fbpx

Dr. Şeniz Ünal’dan Duygu Odaklı Çift Terapisi Fırsatı

Dr. Şeniz Ünal’dan Duygu Odaklı Çift Terapisi Fırsatı


Dr. Şeniz Ünal’dan Duygu Odaklı Çift Terapisi Fırsatı

Dr. Şeniz Ünal’ın sunduğu duygu odaklı çift terapisini %50 indirimle alabilirsiniz. Bize başvuran çiftler arasından 3 Türkçe konuşan, 3 İngilizce konuşan toplam 6 çift, duygu odaklı çift terapisine indirimli olarak kayıt yaptırma imkanı bulacak. Bu fırsattan yararlanmak için çiftlerin en az 2 sene birlikte olmaları ve seanslarının video ile kayıt altına alınmasına izin vermeleri gerekmektedir. Bu seans videoları Dr. Şeniz Ünal’ın vereceği kapalı eğitimlerde kullanılmak üzere saklanacak ve çiftler izin vermediği takdirde hiçbir platformda paylaşılmayacak ve kullanılmayacaktır.

Çiftlerle yapılacak olan seanslar yüz yüze yapılabileceği gibi gerekli teknik altyapı sağlandığı takdirde online olarak da yapılabilir. Her bir seans 60 dakika olacak şekilde planlanmaktadır ve her bir çift ile 12’şer seans yapılacaktır. Seans ücretleri, ilk seanstan sonra %50 indirim uygulanarak toplu alınır. Terapi, ilk altı seans içinde yarım bırakılırsa ücretin yarısı iade edilir. Daha sonra olan iptallerde iade edilmez.

Bu kampanyadan faydalanmak için bize aşağıdaki iletişim kutucuğundan, [email protected] adresimizden ve 0212 352 7087 no.lu telefonumuzdan ulaşabilirsiniz.

Konuşmayı Başlat
Merhaba! Aklınızdaki sorular için buradayız. Size nasıl yardımcı olabiliriz?